Buďte první, kdo se dozví o zajímavostech a novinkách od našich zpravodajů. Od receptů až po akční ceny. Rozesíláme max 2x za měsíc.
- Úvod
- PÉČE O TĚLO
- RaE přírodní kosmetika - Bambucké máslo s koenzynem Q10 s vůní kašmíru 30 ml
RaE přírodní kosmetika - Bambucké máslo s koenzynem Q10 s vůní kašmíru 30 ml

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- RaE přírodní kosmetika - Bambucké máslo s koenzynem Q10 s vůní kašmíru 30 mlskladem99 Kč82 Kč bez DPH
PLEŤOVÉ A TĚLOVÉ KRÉMY Z BAMBUCKÉHO MÁSLA od RaE.
Bambucké máslo je bohaté na nenasycené mastné kyseliny a vitamíny A, D, E a F. Vitamín E je nejdůležitější antioxidant v těle. Chrání buňky před účinky volných radikálů, pomáhá zpomalovat stárnutí a prokazatelně působí jako prevence proti nádorovému bujení.
Buďte jako královna Kleopatra, která věděla o zázračných účincích bambuckého másla a hojně ho využívala právě při péči o svou pleť a vlasy.
Mandlový olej se řadí mezi nejcennější rostlinné oleje. Pokožce dodává pocit hebkosti, chrání ji, zmírňuje podráždění a pomáhá především suché kůži se sklonem k olupování, svědění a popraskání. Je účinný při ošetřování hrubé kůže a popálenin, zlepšuje akné a ekzémy. Výborně regeneruje pokožku spálenou slunečním zářením. Obsahuje vitamíny A, E, F, z minerálů především draslík, vápník, hořčík, aj.
Kokosový olej – napomáhá vyhlazování pleti a redukuje vrásky. Má protizánětlivé, zklidňující, antibakteriální vlastnosti; brání vzniku pigmentace, tj. zabraňuje tvorbě volných radikálů.
Koenzym Q10 výrazně podporuje elasticitu pleti a působí proti vzniku vrásek. Koenzym Q1O aktivuje nejen dělení zárodečných buněk, ale také zlepšuje detoxikaci organismu. Nejvíce koenzymu Q10 má člověk v období puberty. Věkem klesá jeho obsah v těle i v pokožce, změny začínají ale už po 30. roce. V tomto věku je vhodné začít látku pomalu doplňovat…
ŽLUTOORANŽOVÁ BARVA KRÉMU JE DŮKAZEM, ŽE KOENZYM Q10 VÝROBEK OBSAHUJE
Krém neobsahuje vodu, může být tedy používán i jako ochrana pleti v mrazivém počasí.
Éterický olej cashmere nabízí lehce nasládlou a příjemnou vůni velmi luxusní a nevšední euforizující a opojný zážitek. Orientální vůně s tóny mléka a vanilky a podtóny pačuli, ambry a mimózy.
Ingredients: Butyrospermum parkii butter, Prunus amygdalus Dulcis Oil, Cocos Nucifera Oil ,Ubidecarenone (Koenzym Q10, Tocopherol (vit.E), Parfum
Použití: Lehce vmasírujte do pokožky několikrát denně. Pro každodenní péčí o celé tělo, vhodný pro všechny typy pleti – regeneruje a hydratuje. Pleť zjemňuje a chrání před vysušením.
https://www.youtube.com/watch?v=GyrJm_9hGv4feature=youtu.be
Jak se používá naše kosmetika?
https://www.youtube.com/watch?v=Cm5xAM-RnEk